Tam Kıvamında Sütlaç Tarifi

Fırında Çöp Şiş Nasıl Yapılır?

Nohut Nasıl Haşlanır?

Kereviz Yemeği Nasıl Yapılır?

2017 Dantel Detaylı Gelinlik Modelleri

Kadın 29 Mayıs, 16:09'de eklendi

 

2017 DANTEL DETAYLI GELİNLİK MODELLERİ

Yaz ayları yaklaşmaya başladıkça ünlü gelinlik markaları da koleksiyonlarını birer birer bayanların beğenisine sundu. Birbirinden şık tasarımlar göz doldururken bu sene gelinlikleri süsleyecek olan en önemli detaylar ise danteller olacak. Birbirinden şık gelinlik tasarımları üzerine eklenen dantel detaylar şıklığın yanı sıra gelinliklere romantik bir havada katmaktadır.

 

 

 Dantel detayların zarifliği

 

          2017 dantel detaylı gelinlik modelleri şıklığın ve zarifliğin bir arada olmasını sağlayarak, gelinlere bir prenses zarafetini yansıtmaktadır. Geçen yıllarda gördüğümüz prenses model kabarık gelinlikler yerini daha az kabarık modellere bırakıyor. Bu modeller üzerine ise yapılan dantel işlemler gelinliğin şık durmasını sağlıyor. Dantel detaylar gelinliğin sadece üst kısmında kullanılabildiği gibi sadece etek kısmında da kullanılabilmekte. Bunun yanında tamamen dantel detaylardan oluşan gelinlik modelleri de bulunmaktadır.

 

 Kuyruklu gelinlik modelleri

 

 

Bu sene gelinliklerde bir diğer dikkat çeken detay ise gelinliklere kuyrukların eklenmesi olacak. Özellikle Fransız dantelinden yapılmış olan gelinliklerin kuyruklu modelleri oldukça şık dururken romantik bir gelin olmanızı da sağlıyor. Gelinliğin üst kısmı daha sade tutularak belden aşağıya doğru dantel detayların eklendiği ve bu detayların kuyruk üzerinde arttırıldığı balık model gelinlikler bu sene evlenecek olan bayanların ilgisini çekecek olan modellerdir.

 

 Parıltı ve taş yerine dantel işlemeler

2017 gelinlik modellerinde parıltıların ve taş işlemelerin yerini daha sade tasarımlar olan dantel detaylar almıştır. Özellikle parıltı ve taş işleme isteyen gelinler için ise yine dantel işlemelerin arasına taşlar eklenmektedir. Bu yıl gelinliklerde sadelik moda olduğu için aksesuarlarda da yine sadelikten yana tercihler yapılmalıdır. Kuyruklu modeller oldukça fazla kullanılacağından kısa duvaklar veya duvak yerine taç, çiçek gibi aksesuarlar kullanılabilir. Bunun yanında bu sene gelinliklerin tamamlayıcısı ise canlı gelin buketleri. Dantel detaylı gelinlikler ile canlı çiçekler birbiri ile tam bir uyum içerisinde romantik bir gelin konsepti oluşmasını sağlıyor.

 

Sırt dekoltesinin zarafeti

Yine dikkat çeken diğer detaysa, abartılı göğüs dekoltelerinden kaçılması, sırt dekoltesinin daha zarif ve modern durduğu gerçeği. Kısacası 2017 yılının gelinlik konusundaki tercihini sadelikten yana kullandığını özetleyebiliriz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Tam Kıvamında Sütlaç Tarifi

Tam Kıvamında Sütlaç Tarifi

0
0
17 Aralık, 00:04
2 Kişilik Kakaolu Islak Kek Tarifi

2 Kişilik Kakaolu Islak Kek Tarifi

0
0
14 Ağustos, 12:00
Mısır Nasıl Haşlanır?

Mısır Nasıl Haşlanır?

0
0
10 Ağustos, 12:00
Patates Kaç Dakikada Haşlanır?

Patates Kaç Dakikada Haşlanır?

0
0
8 Ağustos, 12:18
Kabak Yemeği Nasıl Yapılır?

Kabak Yemeği Nasıl Yapılır?

0
0
25 Haziran, 00:21
Kolay Yayla Çorbası Yapılışı

Kolay Yayla Çorbası Yapılışı

0
0
9 Haziran, 02:24