Tam Kıvamında Sütlaç Tarifi

Fırında Çöp Şiş Nasıl Yapılır?

Nohut Nasıl Haşlanır?

Kereviz Yemeği Nasıl Yapılır?

Kadınları Erkeklerden Soğutan 5 Şey

Kadın 9 Ocak, 03:23'de eklendi

Kadınları erkeklerden soğutan şeyleri en açık şekilde sizler için derledik. Kesinlikle hak vereceksiniz.

1. İlgisizlik

ilk başlarda sevdiği kadını etkilemek için on takla atan erkeğin, belli bir süre sonra gelen gevşemeyle kadının yüzüne bile bakmamasıdır. İşte bunu yapmayın. Herşeyin fazlası zarar olduğu için dozunda ilgi de zaten yeterli olacaktır. Ama sen hayatının merkezine koyduğun kadını da battaniye gibi dolabın içine katlayıp görmezden gelemezsin. Çiçek gibi ilgilenmelisin ki solmasın.

 

2. Erkeğin Sarılanı Makbuldür

Sarılmayı seven erkeğe nazaran sarılmaktan hoşlanmayan da vardır. Özellikle uyurken sana sarılacak biri dururken yorgana sarılmak da ne oluyor? “Yok efendim ben şöyle daha rahat uyurum. Kolumu yastığın altına koymazsam gözüm açık giderim.”Rahatını bozacağız ama sen git koltukta yat bence rüyanda da kendini gör!. Kısacası sarıp sarmalayın en azından arada yapın bunu. Çünkü kadınlar sarılan erkekten hoşlanır.

 

3. Başka Şeylerle İlgilenmek

Elbette ki başka şeylerle de ilgilenin ama sürekli değil. En basiti yanınızda sevdiğiniz kadın varken hala yılmadan bilgisayara bakmayın, ya da videoda striptiz yapan dansçı kadına gözleriniz dalmasın. Yanınızdaki insan yokmuş gibi davranmayın. Arada sevdiğiniz kadının gözlerinin içine bakın belki biraz gözlerinizi de dinlendirmiş olursunuz.

 

4. Sıradan Davranmak

Tabi ki de etrafta güzel olan milyonlarca kadın var. Siz zaten kendiniz için en özel ve güzelini seçmişsinizdir. O halde o özel ve güzel kadına bunu hissettirin. Askerlik arkadaşınız gibi davranmaktan kaçının. Ona güzel kelimelerle seslenin. Arada onu şımartın. Sıradan olmayın. Her kadın diğerlerinden bir farkının olmasını daima bilmek ister.

 

5. Umursamazlık

Sizin kızdığınız, kırıldığınız bir durumu ciddiye almayan erkek kadar sinir bozucu olanı yoktur. Çözüm üretebilmek gerek. Yoksa sonuçları pek hoş olmayabilir.

 

Beyler tüm bu maddelere dikkat etmek lazım sonra sonu hüsran olabilir.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Tam Kıvamında Sütlaç Tarifi

Tam Kıvamında Sütlaç Tarifi

0
0
17 Aralık, 00:04
2 Kişilik Kakaolu Islak Kek Tarifi

2 Kişilik Kakaolu Islak Kek Tarifi

0
0
14 Ağustos, 12:00
Mısır Nasıl Haşlanır?

Mısır Nasıl Haşlanır?

0
0
10 Ağustos, 12:00
Patates Kaç Dakikada Haşlanır?

Patates Kaç Dakikada Haşlanır?

0
0
8 Ağustos, 12:18
Kabak Yemeği Nasıl Yapılır?

Kabak Yemeği Nasıl Yapılır?

0
0
25 Haziran, 00:21
Kolay Yayla Çorbası Yapılışı

Kolay Yayla Çorbası Yapılışı

0
0
9 Haziran, 02:24