Siyah Maskenin Faydaları Nelerdir?

Kadın 29 Mayıs, 02:47'de eklendi
Kalite
90%
Performans
100%
0%
0%
Sonuç: 47.5/100

Değerlendirmemize göre incelediğiniz ürün ortalamanın üzerinde. Fiyat performans değerlendirmesi yaptıktan sonra alınabilir.

Siyah Maskenin Faydaları Nelerdir?

Özellikle son 1 yıldır popülerliğini sürdüren siyah maskeyi neredeyse duymayan kalmamıştır. Cildi hassas olanlar yeni bir ürün veya maske almadan önce çok dikkatli olması gerektiğini bilirler. Ben de hassas cilde sahip olan biri olarak bir ürünü denemeden önce çok fazla araştırır, on kez düşünür ürünü öyle alırım. Siyah maskeyi epey araştırdım ve internetteki videolardan genellikle yapılan iyi yorumlardan yola çıkarak alıp denedim. Açıkçası ilk denemede net bir sonuç beklediğim söylenemezdi ama uyguladıktan sonra beklentimden çok daha fazlasını karşıladığını söyleyebilirim.

Siyah maskenin faydaları nelerdir‘e gelecek olursak yaşlılık belirtilerini azaltması, ciltteki kırıkşıklığı gidermesi, kan dolaşımını hızlandırması, siyah nokta ve tıkanmış gözenekleri açması, lekeleri en aza indirmesi, cildi tazeleyip nemli bir yapıya sokması, cildi ölü hücrelerden tamamen arındırması gibi birçok iyi etkilerde rol oynuyor. Hem vücudunuzun problemli diğer yerlerine uygulama gibi bir avantajınız da var. Cildinizi tazelemek, hafifletmek ve siyah noktalarınızdan kurtulmak isterseniz, pratik, ekonomik ve etkili bir ürün arıyorum istiyorum diyorsanız siyah maskeyi kesinlikle tavsiye ederim. Düzenli kullanımızda sonuçları çok net göreceksiniz.

 

 

Siyah Maskenin Cilde Uygulama Şekli

 

Siyah maskenin cilde uygulanış şekli bir kaç dikkat edilmesi gereken nokta dışında oldukça zahmetsiz, temiz ve basit.

 

-İlk adım yüzünüzü iyice yıkayıp temiz olduğundan emin olun makyaj kalıntısı vb. olmasın.

 

– Maskeyi sürerken dikkat etmeniz gereken bir nokta var onu sakın atlamayın. Çok kalın olmayan bir fırça yardımıyla yüzünüze ince bir tabaka halinde sürün. Göz ve dudak çevrenize 4-5 cm uzak olacak şekilde uygulayın. Aksi halde cildinizi tahriş edebiliyor.

 

-Maske kuruyana kadar bekleyin yaklaşık 10 dk da kurumuş oluyor. Sonra siyah tabakayı yüzünüzden yavaşça çekin. Nemlendirici bir krem sürün.

 

İşte bu kadar. Pratik, temiz ve ekonomik bir maske uygulaması. 

 

Black Mask 150 ml. fiyatı 8 ile 11 tl arasında değişiyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.