Tam Kıvamında Sütlaç Tarifi

Fırında Çöp Şiş Nasıl Yapılır?

Nohut Nasıl Haşlanır?

Kereviz Yemeği Nasıl Yapılır?

Whatsappta Yanlış Mesaja Son

Teknoloji 3 Ocak, 12:00'de eklendi

Whatsappta yanlış mesaja son. Artık yanlışlıkla mesaj gönderemeyeceksiniz.

2014 yılında facebook tarafından 19 milyar dolara satın alınan WhatsApp her geçen gün yeni özelliklerle karşımıza çıkıyor. Son olarak GIF desteğini kullanıma sunan WhatsApp’ta kullananların en çok beklediği özelliklerden biri geliyor. Yanlış ileti gönderenlere müjde!
Twitter’da ortaya çıkan bir iddiaya göre, önümüzdeki dönemde yayınlanacak yeni bir WhatsApp güncellemesi ile beraber kullanıcılar, yanlışlıkla gönderdiği ileti ve medya dosyalarını geri alabilecek. İstemedne gönderilen mesajlar ya da yanlış kişiye gönderdiğiniz mesajlar artık görülmeden silinebilecek

Söz konusu özelliği kullanabilmek için en önemli şart ise mesajı henüz karşı tarafın görmemesi gerekiyor. Karşı taraf gördükten sonra iletiı geri almak mümkün olmayacak.
Benzer bir özellik geçtiğimiz dönemlerde duyurulan BBM mesajlaşma uygulamasında da kullanıma sunulmuştu. Sadece uygulama kullanıcılar tarafından pek tercih edilmemişti.
Bahsedilen özellik hemen hemen WhatsApp’ın beta sürümlerinde görülmedi. Yani herhangi bir ekran görüntüsü yada resmi bir açıklama yok ancak iddialar bu özelliğe işaret ediyor.

 

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.