Youtubedan En Kolay Nasıl Video İndirilir

            Youtube videolarını güvenli ve hızlı indirebilmeniz için öncelikle, http://tr.savefrom.net Adresine girmeniz gerekli. Hiç bir üyelik işlemi gerektirmez. Youtube’den indirmek istediğiniz videonun linkini kopyalayın. Yukarıdaki adreste bulunan site içerisinde, kopyalamış olduğunuz linki yapıştırmanız gereken bir kutucuk bulunuyor. Linki yapıştırmanız sonucu video 1-2 saniye sürmeden otomatik olarak videoyu buluyor.

            Hemen videonun sağ tarafında seçenekler beliriyor, indirmek istediğiniz videonun hangi kalitede inmesini istiyorsanız buradan seçerek indir seçeneğine tıklamanız sonucu videonuzun indirme işlemi anında başlamaktadır.

 Youtubedan en kolay nasıl video indirilir?

            Yapıştırdığınız link sonucu karşınıza çıkan videonun kalitesi, sizin seçtiğiniz videonun, YouTube üzerinde izlerken mevcut kalitesidir. Siz buradan seçim yapmak zorunda değilsiniz, linki yapıştırdıktan sonra indir demeniz sonucu mevcut kalitesinde inecektir. Bu seçim, kotasını düşünen arkadaşlar için daha düşük kalitede olsa da, daha düşük boyutta inmesi sağlanmaktadır. Ve bu durum gibi tam tersi seçenekte mümkündür. Daha yüksek kalitede indirmek isteyen arkadaşlarda bu seçimi kullanarak kalitesini yüksek ayarda indirebilir.

            NOT: Videoyu yükleyen kişiler/kanallar, indirmek istediğiniz videoyu YouTube üzerinde

 yayınlamadan önce, videonun yayın öncesi ayarlarını da incelemelisiniz. Videonun kalitesi için daha iyi seçenekleri seçmemiş ise ( hd-3d vb. ayarları vardır.) yani video hazırladığı program veya çekmiş olduğu cihazın görüntü kalitesine bırakılmış bir video ise; indirme seçeneklerinde çok yüksek kalite seçenekleri çıkmayabilir.

            Bununla birlikte, her zaman her zaman uğraşmak istemeyen arkadaşlarımız için yine bu site üzerinde bir seçenek daha mevcuttur. SaveFrom.net Helper uygulamasını indirmeniz sonucu, YouTube üzerinden açmış olduğunuz tüm videoların video başlığının hemen altında DOWNLOAD seçeneği çıkmaktadır. Videolarınızı buradan indirme işlemini bir sonraki indirmek istediğiniz videolarda kolayca halledebilirsiniz. Bu uygulamanın diğer avantajı ise; her hangi bir web sitesinde ( Facebook vb. ) YouTube’a ait paylaşılan videoyu yine bu paylaşılan site üzerinden indirebilirsiniz.

            Bu yol, YouTube üzerindeki videoları sorunsuz ve güvenli indirebileceğiniz bir yöntemdir. Youtube video indirme programları birçok sitede mevcuttur. Ancak maalesef çoğu ya virüs içeriğinden dolayı cihazınızı riske atıyor, ya da programın tam versiyonu olmayıp 1 hafta- 15 gün veya en fazla 1 aylık deneme süresi tanıyor ve bu süreden sonra ip adresinizin kaydından dolayı, programı sistemden sildikten sonra tekrar yükleseniz dahi olumsuz sonuç doğuruyor.

 Teşekkürler.

Yorum yapın